See kategooria koosneb kahest osast: I-osa :

Väikeelamute juurdeehitus. Selle eelised:

Noored , kes on töötanud 3-4 aastat,ostavad pangalaenu abil 1 toalise elamu, näit. Olva 28 (elamispind m2) , mille maksuvus  on 25000€

Elamu on ühe kordne, ehitatud tehasetingimustes , koosneb ühest tervik moodulist, ehitatud ristkihtpuit paneelidest, mis tuuakse autoplatvormi peal objektile ja mis vastab liginullenergia nõuetele . Selle elamu kommunikatsiooni kulud on väiksed, sest kütteks  kasutakse taastuvenergia  allikat – päikesepaneele, kus katusel  kollektor sooja vee tarbeks. Tervisliku sisekliima tagavad soojustagastusega ventilatsiooni agregaat (jääksoojuse korduv kasutus ) , puidu kasutus ( seinad, põrandad, laed , siseuksed , aknad ) ja lisakütte võimalus ,kamin- ahi, mis sobib meie kliima tingimusetesse.

Pere juurdekasvu korral on võimalik teha vastavalt võimaluste ja vajadusele tellida juurdeehitust etappide kaupa , saades 2 -4 tuba. Juurdeehitavate elamuid on  nii ühe kui kahekordseid. Juurdeehitused koosnevad samuti ühest suletud moodulist ,milles on üks kuni kolm tuba ja mis tuuakse objektile autoplatvormi peal. Eelnevalt tehakse valmis postvundamendi osa.

II -osa : Kahekordsete elamute teise korruse ja trepi väljaehitaehitamine, tubade arvuga 3-5

Nende mõlema variandi eelised : Pangalaenu  võetakse etappide kaupa, mis tähendab, et laenu tagasimaksev summa on väiksem. Need mõlemad variandid on ühed soodsamad võimalused noorte peredele endale kodu soetada , sest nii juurdeehitus kui pangalaen toimub etappide kaup.  Kõik elamud on väga kompaktse ruumikavaga, näit. kahe kordne elamu Olva 65 ( elamispind m2 )  koosneb 4 toast, kus on kolm magamistuba ,kaks pesuruumi, leil ja tehniline ruum .Kompaktse ruumikava eesmärgiks on vältida mittevajalike  pindade  projekteerimist , nagu  liiga  suured esikud, koridorid ja trepihallid, mille  peavad kinni maksma kliendid.

Mida väiksem on ehitusalune pind ja mida rohkem suudetakse sinna projekteerida eluruumide pinda  , seda odavamad on ehituskulud ( Vaadake, kas leiate teiste firmade poolt projekteeritud elamuid, mis sisaldaksid 4 tuba, elamispinnaga 65 m2 + saun, kamin, tehniline ruum ja kaks pesuruumi ? ) Seega nende elamute üheks suuremaks eeliseks on: taskukohane  hind , tervislik sisekliima ja liginullenergia  ja rohetehnoloogia nõuetele vastavus ( väike ökoloogiline jalajälg)