Kahekordsete elamute kategooria eelised ja katuste variandid

1.Selle kategooria projektid on mõeldud eelkõige noorte peredele, suurte peredele ja nõudlikumatele klientidele

2. Kõik projektid vastavad liginullenergia ja rohetehnoloogia nõuetele

3. Kandekonstruktsioonideks on puitmaterjal : Frees-, liimpalk, ristkihtpuitpaneelid CLT või pruss C-24
Puidust elamud tagavad tervisliku sisekliima, koos taastuvenergia ja jääksoojuse korduva kasutamisega.

4. Ehitusviis: Moodulitest, elementidest ja ehitusplatsil kokku monteeritavatest elementidest.

5. Projektide lähteülesandeks on optimeeritud ruumikava , põhiliselt käiguruumide arvelt. Välditud projekteerida liialt suuri esikud, koridore ja trepihalle, mis omakorda võimaldab ehituskulude pealt kokku hoida 30% , näiteks 100 m2 elamu pealt hoiate kokku 40500 € ( va. lehte Arendajad-ruumiplaneeringu võrdlus analüüside tabeleid)

6. Suurte peredele on ehitusturul vähe pakkumisi nii elamute, kui korterite osas. Elamuid 7 toalisi ja rohkem praktiliselt ei olegi .Viie, kuuetoalised korterid on vähe ja kui ongi mõni siis on need liialt kallid. Pakun suurte peredele üle 50 projekti, alates 6-11 toalisi.Nende omapära: Suhteliselt väikesele ehitusaluse pinnale on projekteeritud paju tube. Näiteks Olva 118 m2 ( elamispind) sisaldab 7 tuba, kus 5 magamistuba + kõik vajalik olemas, saun, saunaeesruum jne. teisel korrusel vanematel oma pesuruum, wc, garderoob. Mida väikse ehitusalune pind, seda väiksemad on
ehituskulud. Tavaliselt 118 m2 elamu sisaldab 3-4 tuba. Pealegi liginullenergia elamu ekspluatatsiooni kulud on tunduvalt väiksemad kui, 6 toalisel kortermajas. Sama kirjeldus kehtib ka ( väike ehitusalune pind ) noorte perede ja nõudlikumatele klientidele mõeldud projektide kohta.

7. Projekt kataloog sisaldab üle 1000 projekti ja kui teha kõigile neile vaated läheks maht liialt suureks. Sellepärast on toodud 16 projekti, kus klient saab valida endale sobiva katuse variandi, mis vastaks ka projekteerimis tingimustes antud lähteülesandele. Meie pakutud katusemaastikud on lihtsa kujuga, sest liginullenergia elamutes kehtib lihtne reegel; mida lihtsam, seda parem.