I- osa. Mini- hotellide idee sain ÖÖ- ÕÕ arhitektidelt, kes projekteerisid ühekordseid ja ühe toalisi  Mini- hotelle. Soovisin omalt poolt täiendada seda suurepärast ideed, projekteerides lisaks.

1. Ühe korruselistele ka kahe ja kolme toalisi

2. Kahekordseid Mini -hotelle 3- 5 toalisi

Erinevused;  Mini- hotellid vastavad liginullenergia nõuetele, mis on valmistatud Moodulitest, kas ristkihtpuit paneelidest või pruss-C-24. Nad on kergesti ümberpaigaldatavad, sest hoone koosneb koos puitvundamendist, kus asuvad ka kommunikatsioonide ühenduskohad. Võimalik valmistada ka frees- ja liimpalgist, kuid nende kokkupanek toimub kohapeal. Kasutusalaks võib olla ka elamu, sest eluruumide pinnad on üle 8,0m2 ja  ta sisaldab tehnilist ruumi, kus asuvad: veesõlm, siseelektri kilp. pesumasin, soojustagastusega ventilatsiooni agregaat. mis ka kütab( jääksoojuse korduv kasutus, koos katusel oleva päikese paneelidega).

Kütet võib toetada, ka vastavalt vajaduse ja soovidele väike soojussalvestav kamin-ahi. Samuti võib ühetoalisi väikehoonet kasutada kontorina, lastes tuua selle  autoplatvormi peal koduhoovi, mis koosneb ühest tervik moodulist.

II – osa. Projekteerin hotelle  kahe kordsete ridaelamute kuju näol

III-osa. Projekteerin  hotelle  3-5  kordsete, 1-4 toalisi korterelamute kuju näol, mida iseloomustab: Optimeeritud ruumikava ,vastavus liginullenergia nõuetele ja ehitus ristkihtpuitpaneelidest. Valmistakse tehasetingimustes ja mida on võimalik transportida autoplatvormi peal, mille mõõdud on 7,0 x15,0 m ühes tükis ( üks boks) ja paigaldus kraanaga  üksteise kõrvale, peale nagu lego klotsid.