Ettevõttest

Avitan Majad OÜ

Avitan Majad OÜ on 2014 aastal Eesti ideedel ja kapitalil rajatud ettevõte. Ettevõtte tegevusalaks on arhitektuur, projekteerimine.

2019 a. alustame ka ehitustegevusega, olles peatöövõtja. Ehitame ainult oma projektide ja uue puitkarkass ehitussüsteemi järgi ,mis vastab liginullenergia nõudmistele.

Tehtud arendusprojektid, mille eesmärgiks oli välja töötada Skandinaavia ja Euroala riikide turgudele moodulitest ja elementidest elamute, 2 pere ja ridamajade lahendused, mis loob olulise konkurentsieelise eksportturgudel, inimeste sihtgruppide osas: pensionärid, noored -, suured pered ja nõudlikumad kliendid.

Ehitades meie projektide ja uue ehitussüsteemi järgi, on ehituskulud konkurentsitult väiksemad. Tunduvalt väiksemad teistest liginullenergia elamutest, kui ka tavapäraselt ehitatavatest puitkarkass hoonetest.

Ettevõttega teevad koostööd noored insenerid ning suure ehitus- ja projekteerimiskogemustega spetsialistid. Arhitektuursete projektide autoriks on Olavi Tuum, kelle initsatiivil ja eestvedamisel Avitan majad OÜ on asutatud.

Meie Projektid

Kõige energiasäästlikumad majad – valikus on 229 projekti

SUVILAD

VILLAD

MODERN

modern - 963
VAATA KÕIKI PROJEKTE

Võta ühendust