Firma müük

Avitav Majad OÜ arhitektuuri firma müük.

Soovin müüa minule kuuluva firma enam osaluse välisriikidesse, eesmärgiga leida kiirema arengu toetuseks investorit. põhjused: Soovin taotleda kasuliku mudelite taotluste nõudeid, kuna taotluses võib taotleda korraga ainult ühte leiutis, kuid minul on neid pakkuda palju. siis Eestis pole minul võimalik neid taotleda , sest puudub omafinantseering , mille olemasolu on kohustuslik. Üks taotlus võib maksta üle 100000€ , sest soovin ,et taotlus ei kehtiks ainult Eestis, vaid võimalikult paljudes riikides, ( ütlesid patendivolinikud). Kõik taotlused vastavad liginullenergiahoonete nõudmistele.

1. Esimene taotlus on esitatud Eesti patendivolinikule 02.2018a. teemal: Liginullenergiahoonete ühekordsevälisseinte kandekonstruktsioonide minimaliseeerimine soojustus isolatsioonimaterjali sees, eesmärgiga vähendada külmasildade tekke võimalusi, materjali, aja- ja tööraha kulutusi.

Märkus: Kõige õhema väliseina konstruktsiooni on võimalik saavutada liginullenergia hoonete osas, vaid 240mm Kingspan Terma isolatsioonimaterjali kihi abil. Vaakumisolatsiooni plaadi mõõdud ei sobi puitkarkass väliseinte sammuga, mis peab 600mm olema ja tema hind ei vasta keskklassi sihtgruppide nõudmistele.

Taotlen nõudlustes kasutades ka teisi isolatsiooni materjale , millega on võimalik saavutada liginullenergia hoonete nõuded, eesmärgiga vähendada ehituskulutusi.

Arvutuslikult oleks võimalik vähendada kulutusi liginullenergia hoonetes 30% ( aluseks teistel kahekordne väliseina konstruktsioon, soojustuse paksuseks 500-600 mm. ja tavapäraselt ehitatud puit konstruktsioonist 20%. Alus punt 1-le.

1. Nõude uuendused (leiutised) kandekonstruktsioonide osa on tehtud järgmistes sõlmedes; välisseinad, laetalad, nii 1 kui 2 korruseliste hoonete osas, nende kandeelemendid, akende alumised ja ülemised vööd, sarikate alusvööd, sarikad ,jäigastus diagonaalid.

Uuendused: 2.. ühe kordsed elamute osas; a) plaatvundamendi täiustus .b) Teisaldavate , puitvundamendi uuendus. c) katus-lagi. Punkt 1,

2. Pooleteist kordsed hooned- Vundamendist katuseni ( kaldpinnad) Punkt 1.

3. Täis kahekorruselised hooned. ( elamud , kahepere ja ridamajad) Punk 1.

4. Kuni neljakordsed kortermajad, Punkt 1.

5. Võimalik ehitada tehasetingimustes moodulitest kui ka kohapeal ehitusplatsil elementidest kokkupandavaid hooneid, mis on abiks ka iseehitajatele oma elamu püstitamisel. Esitan nõudlused.

Võimalik täiskahekordseid elamuid ( funk- stiil) paigaldada üksteise peale , moodustades nelja korruselise 2.pere,ridamaja , öko- küla või linnaku. Ühe kordsete elamute korral moodustada kaks korrust va, pensionärid. Kehtib põhiliselt elamuprojektseeria ” Olva ” korral, mille ehitusalused pinnad on kõige väiksemad ja mõeldud pensionäridele, noorte- suurte peredele ja nõudlikumatele klientidele.

2. Eelised: A) Minu teada olevalt ei ole projekteerinud keegi nii suures mahus projekte ülalpool kirjutatud inimeste sihtgruppidele.

3. ” Olva” projektide eelised :B) On kõige väiksema ehitusaluse pinnaga elamud alates 1-11 toaliste elamutest, nii ühe kui ka kahe korruseliste hoonete osas, st kõige väiksena ökoloogilise jalajäljega. Enam väiksemale pinnale pole võimalik projekteerida , alus va, Tõestused ja analüüsid 5a.

4, Liginullenergia elamute väärtus tõuseb:

a) Tähtaeg- 2020a.

b) Projekteerin arendusprojekt “Olva” I-osale 2018a. 300 projekti st. Polegi enam palju võimalusi nii väikesele pinnale projekteerida 1-11 toalisi elamuid. Projekte kaitseb autori seadused, mis ei luba ilma autori nõusolekuta kupeerida tema tehtuid projekte.! , mis tõenäoliselt tõstavad nende projektide väärtust.

5.Nende eeliste põhjal on võimalik reaalselt saavutada konkurentsieelised eksportturgudel, isegi turuliidri positsioon, sest olen arvamusel, nende sihtgruppide osas on kõige suurem nõudlus igas riigis. Lõunapoolsetes riikides, kus pole vajadus liginullenergia hoonete järele, on konstruktsiooni paksus väiksem, vastavalt nõuetele, kuid konstruktsioonilased uuendusi saab ikka kasutada.

6. Hoonete transport.

Eelis: Projektseeria “Olva ” projektide ehitusalused pinnad on kõige väiksemad, mistõttu nende hoonete transportkulud võrreldes teistega on väiksemad. Auto platvorm, mille kandesuuruseks on 7,0x15m. mahub 1 kordseid elamud, mis koosneb ühes moodulist( tükist,) mis on teisaldatavad 1 – 6 toalisi . Kahe korruselisi ka tehasetingimustes valmistatud hooned, koosnevad kahest moodulist (platvorm ehitussüsteem) ja neid mahub 3-10! toalisi va. “Olva ” suured pered, projektidele lisatud välimõõdud.

Ka on võimalik ühe kordsete elamute korral ühele moodulile ,mis koosneb näit. 3 toast , lisada juurde tube vastavalt kliendi soovile.

7. Jätan võimaluse müües enam osaluse ,projekteerida, ja ehitada oma projektide ja ehitussüsteemi järgi alljärgnevates maades: Eesti st, Baltimaad ja Skandinaavia maad.

Ülejäänud Euroala riigid ja teised riikides tohib minu projektide ja uue ehitussüsteemi järgi ehitada , ainult see firma, kes ostab enam osaluse Avitan majad OÜ-st.

8. Kohustused: 1.Ostja finantseerib kõiki kasulike mudeli taotluse nõudmisi või annan ostjale kaasautori õigused. ( Kuigi uus ehitussüsteem on nii lihtne ja loogiline, ei ole vajadus teha rakenduslikke uuringuid ), siis vajalikud tehnosüsteemide ja kohandamine tehasemajade elementidega ja 4 korruseliste kortermajade platvorm ehitus liitekohtadega ja teisaldatavate puitvundamendi detailidega ja tuulutusvariantidega.

2, Ostja taotleb kokkulepitud nime all kaubamärki ( alus; kasuliku mudeli nõudlused)

3. ülejäänud punktid ühise kokkulepe põhjal.