Meie soovitused projekti tellijatele

Me soovitame, et te oma uue kodu valikul ei otsustaks mitte ainult emotsionaalsel pinnal, minnes ilusa pildi või paljulubava kirjelduse õnge (nt “unelmate kodu”), vaid et teie valitud projekt omaks rohkem sisulist väärtust ning oleks funktsionaalse ruumilahendusega. Samuti soovitame jälgida, et teie tulevane kodu sobiks teda ümbritsevasse keskkonda nii, et loodus ja krundi ümbrus maja ennast väärtustaks.

Samuti soovitame teil enda jaoks selgeks teha soovitava hoone optimaalne suurus. Tuleb kainelt arvestada, igapäevaeluks vajamineva elamispinna suurus. Vastus võib tunduda üllatav. Tegelikult piisab vähesest. Ülejäänud ruum kulub elujooksul kogutud asjade hoiustamiseks. Arusaadavalt tuleb mööblile ning panipaikadele oma pind jätta, kuid kas on selleks mõtet ilmatu suur hoone ehitada ning siis seda kõik talved tühjalt kütta? Siit tulenevalt on kõige tähtsam väikeste hoonete puhul ratsionaalne ruumilahendus.

Projektides võime muuta katuse kuju vastavalt tellija maitsele, projekteerimistingimustele ning vastavalt ümbritsevale keskonnale. Näiteks oleme loonud kolme erineva katusemaatikuga Modern 128 projekti:

Kui projektis on magamistoad 12m2, kuid soovite suuremaid magamistube, siis meil ei ole raske maja gabariite selleks veidi suurendada.

Pakume auto varikatuse variante ühele autole, kahele autole või hoopis garaaži.

Tänapäeval on materjalide valik väga suur ja inimesed, kes soovivad oma kodu ehitada, on materjalide vahel see kõige õigem raske leida. Materjalide valiku kergemaks tegemiseks, teeme lähiajal erinevate materjalide analüüsi, võttes arvesse hinna ja kvaliteedi suhteid (soojusjuhtivus, kvaliteet jpm). Soovime välja selgitada vundamendist katuseni kolm parimat oma ala ehitusmaterjali tootjat, seejärel sõlmida nendega koostööleping eesmärgiga leida teile kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega ehitusmaterjal.

Projekti maksumus on muidugi tellijale tähtis, kuid palju olulisem ja tähtsam tegur on see, kui palju saab kokku hoida raha ehituse arvelt, tänu ratsionaalsele projektile. See summa on kordades suurem, kui projekti hind.

Kuna kataloogmajad on mõeldud paljudele, kuid teame, et igal inimesel on omad väikesed soovid ning vajadused. Pöörduge oma soovidega kindlasti meie. Me võtame kahtlemata arvesse teie ka kõige isiklikumaid soove!