Iseehitajatele

Me ei propageeri elamute iseehitamist, kuid samas teame, et paljudel ei jätku vahendeid tellida majaehitus kallitelt firmadelt. Oleme piisavalt palju näinud iseehitajaid, kes maja valmimisel ei ole tulemusega rahul, kuid samas alati on olemas inimesi kes sooviksid ise omale kodu ehitada.

Oleme loonud neile selle võimaluse: me pakume detailseid tööjooniseid, kus on ära nummerdatud iga ehituseks vajaminev detail. Samuti pakume sinna juurde materjalide spetsifikatsiooni, kuhu oleme juurde lisanud ka orienteeruvad hinnad. Pakett on küll kallim lihtsast tavalisest eelprojektist, kuid kokkuvõttes võidavad iseehitajad ajas, ehituskvaliteedis ning hoone lõpuks kogumaksumuses.

Vanasti iga peremees ehitas omale oma kodu. Meie aitame teile luua oma kodu hoides vanu traditsioone ja põhimõtteid. Teeme ehituse iseehitajale sama kergeks, kui mööbli kokkupaneku. Loomulikult tuleb arvestada, et teatud spetsiifilised tööd nagu elektritööd, kanalisatsiooni ja veetorustiku paigaldamine nõuab eriala spetsialisti kvalifikatsiooni.