Eesmärk ja eeskuju

Meie peamine ülesanne on projekteerida ja ehitada lihtsaid, mugavaid, sooje ja ratsionaalse ruumilahendusega eramuid. Meie eeskujuks on arhitekt Ado Eigi ideed, kes propageerib asjalikku arhitektuuri ja kanda edasi tema ideid ehitades lihtsa maja printsiibil. Lihtsa maja võlu peitub idees, vormis, ruumilahendustes, teostuse korrektsuses, mitte kallites ning luksuslikes materjalides või muudes ilustatavates romantilis-nostalgilistes võltselementides (Ado Eigi). Kasutades tema mõtteid püüame ka meie selles suunas areneda.

Kõige odavam ja lihtsam on ehitada puidust. Puit on kõige soojem ja inimsõbralikum materjal. Maja proportsioonid ja mahuline liigendus kujundavad maja ilmet, mitte võltselemendid. Lihtsa maja tunnuseks on lihtne ja selge plaan ning karge puhas vorm.

Eramu projektide kataloogi on mõistlik teha siis, kui on pakkuda midagi sellist, mis sobib paljudele. Meie projektkataloog on eeskätt mõeldud inimestele, kes hindavad ratsionaalsust ja ehitamise lihtsust. Lihtne on ilus neile, kes oskavad lihtsuses ilu näha ning me loodame, et neid ei ole vähe.